از ابتدای تشکیل دولت سیزدهم تاکنون ۱۴۵ شرکت تعاونی در استان یزد تشکیل شده که دارای ۳ هزار و ۴۹۰ عضو می باشند. برای ۲ هزار و ۵۸۶ نفر فرصت اشتغال ایجاد گردیده است.

اعضای شرکت کننده در این برنامه با نقل خاطرات زمان بچگی ، نونهالی و نوجوانی خود از گذشته‌های نه چندان دور یاد کردند و با یاد آوری اتفاقات شیرین دورهمی سالانه خود را به شیرینی برگزار کردند.

در سال گذشته ۶ تعاونی جدید تشکیل شد و این تعاونی ها برای ۲۱۸ نفر بطور مستقیم فرصت شغلی ایجاد کردند و ۲۴۱ عضو جدید نیز به خانواده تعاون شهرستان میبد افزوده شد.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی:

رعایت نکات ایمنی جهت حفظ نیروی انسانی در واحدهای تولیدی بسیار حائز اهمیت است

برنامه ریزی، تعامل و مشارکت کارفرمایان با بازرسان کار بستر خوبی برای بالا بردن سطح ایمنی شرکت ها است.

مدیر کل سازمان بهزیستی استان یزد درخواست تصویب سند مسئولیت اجتماعی صاحبان صنعت میبد در راستای کمک به بهزیستی و موسسه های خیریه برای  رفع حوائج جامعه هدف و کاهش دغدغه خیرین برای انجام کارهای خیر کرد.

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

افزایش ۱۲۰ هزارتومانی یارانه دهک های اول تا سوم در طرح کالابرگ الکترونیکی

در طرح جدید با اختصاص ۵۰ درصد مبلغ یارانه به خرید کالاهای مشمول طرح، ۱۲۰ هزار تومان یارانه تشویقی برای جامعه هدف شارژ می شود.

امام جمعه میبد در نشست با خبرنگاران عنوان کرد:

کار رسانه ای یعنی عاشق و خادم مردم بودن

کار خبرنگاری و رسانه باید با یک فلسفه و معرفت خاص انجام شود و هم باید در شعاع آداب و اخلاق و ارزشهای متناسب با آن حرکت کند و جهات شرعی و احکام الهی در آن مدنظر قرار گیرد.

در مهر امسال ۳۰۰ نفر از ۱۷۰۰ نفر از شاغلین ما، سنوات آخر خدمتشان را می گذرانند. بقیه زیر ۶ یا ۷ سال سابقه کار دارند.

به مناسبت روز خبرنگار اصحاب رسانه شهرستان میبد با آیت الله اعرافی امام جمعه این شهرستان در بیت ایشان دیدار و گفتگو کردند.

انواع جنگ‌ها را که کنار هم قرار دهیم و آنها را باهم مقایسه کنیم، همگی در هدف و مقصود با یکدیگر اتفاق نظر دارند، از بین بردن رقیب حال با هر روشی که بهتر و موثرتر باشد. اما اهداف اصلی دشمن در جنگ شناختی از بین بردن اعتماد جامعه نسبت به حاکمیت، نابود کردن نیروهای اجتماعی و سرمایه‌های کاری کشور رقیب است.