عکس

نماز عید فطر همزمان با سراسر کشور با امامت آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور و با حضور مردم روزه دار میبد درمصلی این شهرستان اقامه شد.

ستاد انتخاباتی حسین فلاح یخدانی فرماندار سابق میبد توسط مادر شهیدان شفاهی آغاز به کار کرد.

جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه کارگران کم بینا و نابینای استان یزد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، احمد اسناوندی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، حجت پهلوان یلی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور و برخی دیگر از مسئولین استانی برگزار شد.

همایش کویرنوردی سراسری کارگران کشور به میزبانی استان یزد برگزار شد.

به مناسبت روز خبرنگار اصحاب رسانه شهرستان میبد با آیت الله اعرافی امام جمعه این شهرستان در بیت ایشان دیدار و گفتگو کردند.

دوازدهمین دوره مسابقات فوتسال کارگران میبد به همت هیأت ورزش کارگران و اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان میبد به مناسبت هفته کار و کارگر با حضور ۲۱ تیم از واحدهای تولیدی شهرستان از تاریخ ۱۵ اردیبهشت‌ماه در سالن ورزشی شهداء میبد آغاز و پس از انجام ۵۰ بازی در روز سوم خرداد‌ هم‌زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر، با معرفی تیم کاشی باستان بعوان قهرمان این رقابتها، پایان یافت.

فلاحتی: تامین‌ سلامت‌ و بهداشت‌ جسمی‌ و روانی‌ کارگران‌ در هر شغلی‌ که‌ باشند و ارتقاء سطح‌ آن‌ از اهداف تاسیس خانه های بهداشت کارگری است.

راهپیمایی ۲۲ بهمن شهرستان میبد با حضور اقشار مختلف مردم برگزار شد.

آیین پایانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزیدگان خود را در شهر یزد شناخت.

در مراسمی از کارآفرینان برتر استان در قالب جشنواره کارآفرینان برتر قدردانی شد.