پایگاه خبری تحلیلی صدای میبد، با شعار «صدای ملت و دولت» در ۱۲ رجب المرجب ۱۴۳۶ هجری قمری و ۱۲ اردیبهشت ماه ۱۳۹۴ شمسی همزمان با سالروز تولد مولا علی(ع)، مرد عدالت و تقوا، همو که سخنان فصیح و بلیغش همچنان در وجودمان جاری است شروع به کار کرد. مقارنت این روز بزرگ با روز استاد و مقام شامخ معلمین این سرزمین را به فال نیک می گیریم و امیدواریم بتوانیم در زمینه اطلاع رسانی و آموزش یاری رسان معلمان سرزمینمان باشیم.

صدای میبد با تلاش گروهی از جوانان شهرستان میبد پا به عرصه سایبر ژورنالیسم گذاشته تا بتواند پتانسیل های شهرستان میبد و استان را به جهانیان مخابره کند و نیاز مخاطبان خود در زمینه اطلاع رسانی شفاف را برطرف نماید.

برخود لازم می دانیم به مخاطبان خود بگوییم صدای میبد وابسته به هیچ ارگان، نهاد، حزب و جناح سیاسی نیست.

این پایگاه خبری تحلیلی با حفظ نگاه ویژه خود نسبت به مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی استان یزد به ویژه شهرستان میبد و پرهیز از درگیری های رسانه ای کم فایده و بعضا بی فایده گام بر می دارد و آماده است تا با درج اخبار، تحلیل ها و مقالات صاحب نظران و فرهیختگان از هر طیف و جناحی زمینه ای مناسب برای تجمیع افکار و اندیشه ها و ارائه آن به عموم مردم را فراهم آورد.

همکاران پایگاه خبری صدای میبد رعایت قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را برخود لازم دانسته و علاوه بر رعایت قانون تلاش خواهند کرد که از دایره اخلاق حرفه ای خارج نشوند. می توان در شعاع این دایره به پرهیز از انتشار اخبار کذب، دوری از بزرگنمایی های مغرضانه و سوء گیری های بی جا، اجتناب از تهمت و توهین، ذکر منابع خبری و درج جوابیه ها اشاره کرد.

صدای میبد با توجه ویژگی تعاملی بودن رسانه های سایبری تا حد امکان، تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب فرستاده می شود و نیز مطالبی که از طریق تماس با ما ارسال می شوند را منتشر خواهد کرد. بدیهی است نظرات حاوی توهین، تهمت و اسائه ادب به اشخاص حقیقی و حقوقی و یا با هدف دروغ پردازی و سیاه نمایی های مغرضانه منتشر نخواهند شد.

مدیر و خبرنگاران صدای میبد پیشاپیش از نقدهای منصفانه و راهنمایی های مخاطبان عزیز در جهت رفع نقایص فنی و محتوایی و ارتقای کیفی این پایگاه خبری تحلیلی به گرمی استقبال می نماید.

با تشکر

33

نظرات ارسال شده

 1. سلام

  یک تمنای عاجزانه

  لطفا رزومه کامل مدیر و دساندر کاران سایت را با اعلان نوع مسیولیتشان در این سایت را در دسترس دایمی ما قراربدهید.

  منتظرم
  امید که حداکثر تا یک ماه آینده این خواهش و تمنا عملی شود

  تشکر

ارسال نظر