اخبار شهرستان1

باید نسل جدید صنعتگران و هم نسل جدید فن آوری ها داشته باشیم. نوسازی ها بر دوش جوانترهاست که انجام دهند و راه صنعت را به مسیری ببریم که آسیب هایی که بیان می شود نداشته باشد و نتایج بهتری حاصل شود.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه نسخه کاغذی این ماهنامه به کتابفروشی های سطح شهر مراجعه نمایند.

رئیس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در میبد:

کمیته کارشناسی مشاغل سخت و زیان آور ویژه صنعت کاشی و سرامیک در میبد تشکیل می شود

فلاحتی با بیان اینکه از جمله مسائلی که توسط مردم مطرح شد مربوط به سخت و زیان آور است که در این رابطه مقرر گردید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد با حضور تامین اجتماعی و مرکز بهداشت شهرستان کمیته کارشناسی مشاغل سخت و زیان آور را ویژه صنعت کاشی و سرامیک برگزار نمایند.

حضور دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان ها و برگزاری میز ارتباطات مردمی باعث ارتباط نزدیک با مردم شده و به نوعی عدالت دسترسی به مسئولان را برای تمام مردم استان محقق می سازد.

ششمین نشست استانی مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سال جاری در شهرستان میبد برگزار می شود.

مسئولان استانداری و شهرستان میبد از پروژه آسفالت روستای حجت آباد میبد بازدید کردند.

مشکلات شهر و روستاهای بفروئیه میبد با حضور محمد حسین طالبی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد بررسی شد.

طرح ملی نشست صمیمانه در یکصد محله کم برخوردار کشور با هدف حل مساله و مشکلات مردم مناطق کم برخوردار، صبح امروز در محله شهیدیه میبد استان یزد برگزار شد.اهالی محل درخواستهایی مرتبط با مسکن ، درمان، اشتغال و آموزش و پرورش را بیان کردند و خواستار رسیدگی به آن موضوعات شدند.

کتاب «آن سه شب…» با موضوع زندگی حضرت رقیه (س) و واقعه کربلا  نوشته حجت الاسلام یوسف بدرالدین به مناسبت هفته دفاع مقدس در محفل مداحان و شعرای آئینی میبد رونمایی شد.

مراسم اختتامیه ترم تابستان والیبال آکادمی آریا میبد همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور مسئولان در سالن شهید چمران برگزار شد.