طبق قانون بخش تعاون شرکت های تعاونی شخصیت حقوقی مستقل دارند و با سه رکن اصلی مجمع عمومی، هیات مدیره و بازرسین تشکیل می شوند.

همایش کویرنوردی سراسری کارگران کشور به میزبانی استان یزد برگزار شد.

همایش بزرگ کویرنوردی کارگران و کارخانجات کشور با حمایت شرکت فولاد آلیاژی ایران – یزد در راستای توسعه و ترویج ورزش میان جامعه شریف کار و تلاش در کویر یزد برگزار می شود.

باید نسل جدید صنعتگران و هم نسل جدید فن آوری ها داشته باشیم. نوسازی ها بر دوش جوانترهاست که انجام دهند و راه صنعت را به مسیری ببریم که آسیب هایی که بیان می شود نداشته باشد و نتایج بهتری حاصل شود.

علاقه مندان می توانند جهت تهیه نسخه کاغذی این ماهنامه به کتابفروشی های سطح شهر مراجعه نمایند.

رئیس شورای هماهنگی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد در میبد:

کمیته کارشناسی مشاغل سخت و زیان آور ویژه صنعت کاشی و سرامیک در میبد تشکیل می شود

فلاحتی با بیان اینکه از جمله مسائلی که توسط مردم مطرح شد مربوط به سخت و زیان آور است که در این رابطه مقرر گردید اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی میبد با حضور تامین اجتماعی و مرکز بهداشت شهرستان کمیته کارشناسی مشاغل سخت و زیان آور را ویژه صنعت کاشی و سرامیک برگزار نمایند.

حضور دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان ها و برگزاری میز ارتباطات مردمی باعث ارتباط نزدیک با مردم شده و به نوعی عدالت دسترسی به مسئولان را برای تمام مردم استان محقق می سازد.

تمام جریان‌های سیاسی و فکری به حرف ناحساب خانم« منصوره معصومی» که مملکت برای حزب‌اللهی هاست اعتراض کردند و این نشان می‌دهد که هنوز همه در دفاع از ایران و ایرانی، هم صدا هستند.

ششمین نشست استانی مدیران دستگاه های عضو شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سال جاری در شهرستان میبد برگزار می شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با حضور در مرکز پاسخگویی الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) به تماس های مردمی پاسخ می دهد.