علیرضا حسین‌بیگی در نشست با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان گفت: زندانیان با معرفی شدن به شهرداری ، بهزیستی ، بخش صنعت و مراکز فنی حرفه‌ای به جای سپری کردن زمان حبس خود در زندان در جاهای مختلف مشغول به فعالیت و خدمت هستند.

فلاحتی در مراسم تکریم و معارفه رئیس شهرستان تفت:

سه جانبه گرایی در جامعه کار و تولید در رشد تولید مؤثر هست

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان تفت در سالن فرماندار این شهرستان برگزار شد. محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این جلسه گفت: اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سطح […]

همایش گرامیداشت روز ملی اصناف با حضور مسئولان و روسای اتحادیه‌های صنفی در سالن اجتماعات فرمانداری میبد برگزار شد و مشکلات واحدهای صنفی از جمله افزایش میزان مالیات دریافتی از صنوف و گرانی اجناس مطرح شد.

در سیزدهمین جشنواره ملی امتنان روی داد:

خانه بهداشت کارگری شرکت کاشی ستاره میبد در بین برترین های ملی

در سال جاری ۱۳ خانه بهداشت کارگری و ۱۰ ایستگاه بهگر در واحدهای تولیدی استان راه اندازی شده که در مجموع ۲۷۹ خانه بهداشت کارگری و ۱۴۸ ایستگاه بهر به جامعه شریف کارگری خدمات بهداشتی ارائه می دهند.

از 29 خردادماه اجرایی می شود:

افزایش ۲۰ درصدی یارانه ۳ دهک اول جامعه

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: سرپرستان خانواری که معادل ۸۰ درصد یارانه خود را کالا خریداری کنند مشمول افزایش ۲۰ درصدی یارانه می‌شوند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در کارگروه اشتغال استان:

برنامه ریزی جهت ایجاد ۲۶ هزار شغل در استان یزد

فلاحتی: در حال حاضر ۱۷۹ واحد مستقر در شهرک‌های صنعتی راکد یا غیر فعال اند که عمده‌ترین علت این موضوع، کمبود نقدینگی و سرمایه در گردش است.

دولت برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای تنظیم بازار، رشد تولید و مهار تورم داشته و اجرای طرح کالابرگ در همین راستا است.

رهبر انقلاب اسلامي در مراسم سي‌وچهارمين سالگرد ارتحال امام خميني(ره) تبيين كردند

ايمان و اميد نرم‌افزار معجزه‌آسای امام(ره) بود

بايد همه سعي خود را در تقويت «ايمان» و «اميد» مردم و جامعه به كار گيرد.

طی حکمی از سوی محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «سعید طالعی اردکانی» به سرپرستی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان منصوب شد.