اين نمايشگاه از ۱۱ بهمن لغايت ۲۱ بهمن ماه از ساعت ۹ صبح الي ۱۹ شب در دانشگاه آزاد اسلامي ميبد براي بازديد علاقه مندان بخصوص دانش آموزان استان يزد داير است

مراسم بزرگداشت حضرت آیت‌الله‌العظمی حاج شیخ عبدالکریم حائری یزدی مؤسس حوزه علمیه قم در مصلی آیت اعرافی میبد برگزار شد.

برگزاری دومین نمایشگاه کتاب کودک و نوجوان را در میبد و همزمان با دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گرامی می دارم و از همه برگزارکنندگان و مساهمت کنندگان کشوری و استانی و منطقه ای صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

فلاحتی: در راستای صحت سنجی آمار اشتغال، قرارگاه نظارت و پایش اشتغال در استان صبح امروز (شنبه ۸ بهمن ماه ) آغاز به کار کرده و تا پایان ۲۰ اسفندماه به فعالیت خود ادامه می دهد.

اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه به یاد و نام شهید پهلوان ابراهیم هادی در استان برگزار می شود.

آیین پایانی این دوره از جشنواره صبح روز پنج‌شنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ در سالن شهید عباس‌نژاد شهر یزد برگزار شد. این جشنواره از ۲۵ دی در شهر یزد آغاز به کار کرد و طی مدت ۴ روز قصه‌گویان در بخش‌های ملی، بین‌الملل، زبان اشاره، پادکست، قصه‌های ۹۰ ثانیه‌ای، آیینی سنتی و در بخش علمی مقاله، کتاب، پایان‌نامه و رساله و جستار با هم به رقابت پرداختند.

آیین پایانی بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزیدگان خود را در شهر یزد شناخت.

گزارش روز نخست بیست‌ و چهارمین جشنواره قصه‌گویی؛

از شوخی‌های عزیزآقا تا رقابت جدی قصه‌گوها

نخستین روزِ بیست‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی، شاهد رقابت جدی بین شرکت‌کنندگان و اجرای میان‌برنامه‌های طنز شخصیتِ نمایشی عزیزآقا بود. برگزاری نشست‌های تخصصی، دیگر بخش این رویداد فرهنگی است که در روز اول، مخاطبان زیادی را پای خود نشاند.

ملتی که ‏جیبش خالی است گدا نیست، فقیر است / رهبر اگر علی بن ابیطالب هم باشد مادامی که مسئولین بی عرضه باشند … شکست حتمی است.

بوستان‌های مهیاس در کنار روضه رضوان ، کنار گذر شهید فتوحی و شهید سلیمانی در جاده سنتو میبد با حضور فرماندار و معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری ، فرمانده بسیج ناحیه میبد ، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کلنگ زنی شد.