استاندار یزد در جمع نمازگزاران:

رئیس جمهور ۲۲ دی ماه به یزد سفر می کند

فاطمی، استاندار یزد از سفر رئیس جمهور به استان یزد خبر داد و گفت: دومین سفر دولت سیزدهم به یزد ۲۲ دی ماه جاری انجام خواهد شد.

در مقايسه دو دولت، بيشتر شاخص‌ها به سود دولت كنوني است،اما عملكردش خوب نيست

شرکت سایپا به صورت رسمی اقدام به معرفی چانگان UNI-T به عنوان محصول جدید وارداتی خود کرد که این خودرو بناست تا به عنوان اولین محصول وارداتی روانه بازار شود.

ثبت نام هشتمین دوه مسابقات فوتسال کارگران استان یزد به منظور گرامیداشت دهه مبارک فجر آغاز شد.

نمایشگاه یلدای فاطمی با نمایش گذاشتن محصولات خانگی و خوراکی‌های سنتی در امامزاده سید صدرالدین قنبر میبد دایر شد و تا روز پنجشنبه اول دی ماه عصرها از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برای بازدید عموم برپا است.

آیین رونمایی از کتاب سفالگران میبدی با حضور مسئولان ،هنرمندان، سفالگران و دوستداران فرهنگ و میراث فرهنگی با همکاری نهاد کتابخانه های عمومی استان یزد، شهرداری، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن نویسندگان شهرستان برگزار گردید.

تا چند دهه پیش واژه کارخانه در شهر یزد تنها برای کارگاه های شعربافی به کار می رفت و پارچه های بافته شده در این کارگاه ها را کار می نامیدند.

خانه بهداشت های کارگری شرکت های کاشی آبنوس ابرکوه، لبنیات یاس کویر (شیکا) و شرکت داریو لبن با حضور فلاحتی گشایش یافت.

متاسفانه آمارها بیانگر اتفاق افتادن یک فاجعه جمعیتی در استان یزد است و به نظر وقت آن رسیده که تمام مسئولان اجتماعی، فرهنگی و حتی سیاسی و امنیتی استان به ‌دنبال درمان این فاجعه جمعیتی در استانشان باشند چرا که دوران پیشگیری از این فاجعه به واقع تلف شده است.

حمید ابوطالبی مشاور رئیس جمهور پیشین ایران در توئیتی نوشت: اعراب خلیج فارس که به جهت تکنولوژی وویژگی‌های بالای اقتصادی تایوان، تقریبا تمام آن‌ها مانند روسیه! و ترکیه و…با جمهوری چین (تایپه) – کابوس چین- ارتباط سیاسی وتجاری و اقتصادی پیشرفته و ارتباطات پروازی و…دارند، چین را از موضع قدرت مجبور کردند تا تمام خواسته‌های آنان علیه ایران را بپذیرد! حزب کمونیست مرکانتیلیست چین! هم نقض تمامیت ارضی ایران رابرای توسعه روابطش با اعراب پذیرفت؛ پس بپذیرید سیاست‌خارجی، توانایی وقدرت است ونه شعار وباید برمنافع ملی مبتنی باشد