مسئولان استانداری و شهرستان میبد از پروژه آسفالت روستای حجت آباد میبد بازدید کردند.

مشکلات شهر و روستاهای بفروئیه میبد با حضور محمد حسین طالبی مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری یزد بررسی شد.

محمدرضا فلاحتی در جمع نمایندگان کارگر و کارفرمای میبد:

تاسیس هنرستان های جوار کارگاهی آینده نگری برای تامین نیروی کار است

یکی از راهکارهای جبران کمبود نیروی کار برای واحدهای تولیدی و کاهش نرخ بیکاری افراد تحصیل کرده در استان تاسیس هنرستانهای جوار کارگاهی است.

مدیر کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

پرداخت ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی یزد

از ابتدای مرداد ماه سال جاری تاکنون مبلغ ۳۱ میلیارد تومان تسهیلات به طرح های مشاغل خانگی استان پرداخت شده که با پرداخت این تسهیلات زمینه ایجاد ۷۰۰ فرصت شغلی جدید در استان فراهم گردیده است.

اتباع بیگانه فاقد پروانه کار نمی توانند در بازارچه های سطح شهر غرفه داشته باشند.

به دنبال قهرمانی این شرکت در مسابقات کارگری استان، فرصتی ایجاد شد تا به منظور تقویت روحیه رقابت پذیری، توسعه ورزش کارگری و نیز معرفی بهتر و بیشتر شهر یزد به عنوان شهر میراث جهانی، میزبانی مسابقات کارگری کشور در گروه دوم را برعهده بگیریم.

استاندارد دوگانه دقیقا همین است؛ در حالی که در تیتر خبر یک حمله ادعایی رهگیری شده و ناکام تلاش می شود نام و نشانی از ایران به عنوان حامی پشت پرده حمله به اسراییل به خواننده القا شود، اما در میان صدها و هزاران تیتری که در ۲ هفته گذشته درباره حملات اسراییل به غزه منتشر شده، علاوه بر اینکه کمتر ردی از عامل حملات به غیرنظامیان به چشم می خورد از ایالات متحده آمریکا و برخی کشورهای اروپایی به عنوان حامیان نظامی علنی اسراییل هم نامی به میان آورده نمی شود.

طرح ملی نشست صمیمانه در یکصد محله کم برخوردار کشور با هدف حل مساله و مشکلات مردم مناطق کم برخوردار، صبح امروز در محله شهیدیه میبد استان یزد برگزار شد.اهالی محل درخواستهایی مرتبط با مسکن ، درمان، اشتغال و آموزش و پرورش را بیان کردند و خواستار رسیدگی به آن موضوعات شدند.

مردم از رویکرد جدید حضرات مخالفین سابق FATF استقبال می‌کنند و از این بابت خوشحال هم هستند و امیدوارند این رویکرد با کارشکنی جدید کاسبان تحریم مواجه نشود. در عین حال، این مطالبه را هم دارند که مقصران، تاوان متضرر ساختن کشور را نیز بپردازند و خسارت‌های هنگفتی که وارد کرده‌اند را جبران کنند.

تجمع مردم شریف میبد در محکومیت کشتار زنان، کودکان و کارکنان بهداشت و درمان فلسطینی در پارک فلسطین میبد برگزار می شود.