نشست شهرداران و روسای شوراهای اسلامی شهرهای استان یزد در تالار ونوس میبد با حضور دکتر عزیز پدرام مشاور مرکز مطالعات راهبری وزارت کشور و وحید عرب مشاور معاونت مالی و اقتصادی شهرداری تهران به صورت کارگاه آموزشی برگزار شد.

مراسم اختتامیه مسابقه «عکس شهر با فرهنگ حسینی» با حضور مجید بهارستانی شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ، محمد رضا زارع رییس اداره ورزش و جوانان و هنرمندان و هنردوستان برگزار گردید و از برگزیدگان و داوران تجلیل شد.

مسابقات بسکتبال سه نفره کارگران و کارخانجات کشور با حمایت گروه صنعتی گچبرگ در یزد برگزار شد و تیم خوزستان موفق شد مقام قهرمانی را بدست آورد.

بازارچه مشاغل خانگی شامل صنایع دستی ، پوشاک و زیورآلات و غذاهای خانگی در حانه قدیمی بازسازی شده در کوچه جنب کاروانسرای شاه عباسی میبد گشایش یافت و تا یک آبان دایر است.

مسابقه طراحی با موضوع ورزش و تندرستی به مناسبت هفته تربیت بدنی در هنرستان هنرهای زیبای میبد برگزار گردید و مورد بازدید مسئولان قرار گرفت.

جشنواره فرهنگی ورزشی با همکاری اداره ورزش و جوانان و دبیرستان خدیجه کبری در سالن سلامت میبد به مناسبت هفته تربیت بدنی (۲۶ مهر تا ۲ آبان) برگزار گردید.

شهرستان یزد ۴ نفر متقاضی با مدرک تحصیلی دکترا و ۲ نفر فوق لیسانس، شهرستان اردکان و مهریز هر کدام یک نفر با مدرک تحصیلی ارشد و شهرستان میبد نیز دو نفر با مدرک ارشد می توانند خدمت مقدس سربازی را در این اداره ها سپری کنند.

مجمع عمومی سالانه انجمن صنفی کارفرمایی بافندگان زیلوی استان یزد با حضور مجید بهارستانی شهر میبد شهردار ، جواد فیاضی رییس شورای اسلامی شهر میبد و زیلوبافان عضو این تشکل در میبد برگزار شد.

فلاحتی: همه ما در گذشته به یک سری مشاغل علاقمند بودیم ولی با توجه به شرایط آن زمان نتوانستیم در مسیر مشاغل مورد علاقه حرکت کنیم؛ برخی از والدین مسیر شغلی و آینده فرزندان خود را براساس گذشته خود برنامه ریزی می کنند.

مسابقه قوی ترین کارگر کشور در روزهای ۲۱و ۲۲ مهرماه سال جاری در شهرک آهن شهر شهرستان بافق با حضور ۶۳ ورزشکار برگزار شد. عکس: مهران ساکی