هنگامي كه مصدر كار شدند نه تنها به لحاظ مبلغ فساد همه ركوردها شكسته شد، بلكه مهم‌تر از آن، سطح افراد درگير در موضوع نيز ركورد زد و بالاترين مقام وزارتي را نيز درگير جزييات پرونده كرد

رئیس اداره بهزیستی میبد رفع مشکلات مناسب‌سازی در اداره‌ها، دستگاه‌ها و داروخانه‌ها، مساجد و مکانهای عمومی دیگر و برخورد با متخلفین سد معبر را خواستار شد و بر لزوم عزم جدی و اراده جمعی مردم و مسئولان برای رفع مشکلات عبور و مرور سالمندان و معلولان در سطح شهر تاکید کرد.

زنده‌یاد کاظمی آشتیانی از این حیث برای جامعه ایران و جوانان ایرانی خصوصاً آن‌هایی که علاقمند به حرکت در مسیر کسب علم و دانش هستند، الگوست که از عنفوان جوانی با اعتقاد، سرسختانه و مجاهدانه برای رسیدن به هدفی تلاش می‌کند که امروز مایه افتخار یک ملت و مایه‌ی اتکاء کشور است.

عباس عبدی نوشت: انجام فساد ۳٫۷ میلیارد دلار در حکومتی که اندک ارزهایش هم مهم است، مثل پیدا کردن سوزن در انبار کاه نیست، بلکه مثل دیدن یک گاومیش در یک طویله کوچک است که کور هم می‌تواند بفهمد که آنجا گاومیش وجود دارد. قضیه ساده است، خیلی ساده‌تر از آنچه که فکر می‌کنید.

باتوجه به نامگذاری سال های متمادی با شعار اقتصادی توسط رهبری معظم انقلاب قطعاً با گسترش فرهنگ تعاون و تبدیل سرمایه دارایی ها به سرمایه های در گردش، شاهد اقتصادی پویا و فعال در کشور خواهیم بود. با گسترش فرهنگ تعاون در جامعه می توانیم شعار سال که «مهار تورم و رشد تولید» است را محقق سازیم.

اولین رویداد مردمی اشتغال استان یزد با موضوع بهم رسانی عرضه و تقاضای نیروی کار با تمرکز بر کلیه حوزه های صنعت، معدن، خدمات و کشاورزی و به خصوص در حوزه دانش بنیان و فناور اجرا می گردد.

گرامیداشت هفته معلولان در میبد با برگزاری جشن روز معلولین با حضور امام جمعه موقت و روسای اداره های آموزش و پرورش و بهزیستی  در مرکز طنین آغاز شد.

دومین مرحله ازجشنواره بسکتبال کشور به میزبانی میبد به مدت سه روز از هشت تا ۱۰ آذر در سالن ورزشی مصلی آیت الله اعرافی برگزار شد.