مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

سیل زدگان استان خارج از نوبت بیمه بیکاری دریافت می کنند

محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از اختصاص بیمه بیکاری به کارگران مناطق سیل‌زده بدون سابقه یکسال در اسرع وقت خبر داد.

آغاز عملیات اجرایی احداث اولین مسکن کارگری کشور در قالب طرح نهضت ملی مسکن به تعداد ۲۵۰۰ واحد مسکونی در استان یزد کلید خورد.

استان یزد با سه هزار واحد صنعتی و ۵۴ هزار واحد صنفی و تولیدی نرخ دو رقمی بیکاری را تجربه می کند این نشان می دهد که شرایط اشتغال زایی در این استان نیازمند بازنگری است .

همزمان با سفر هیئتی از کشورآفریقایی تانزانیا به میبد:

نشست بررسی زمینه های سرمایه گذاری صنعتگران میبدی در کشور تانزانیا

موقعیت مناسب جغرافیایی تانزانیا آن را به دروازه ای برای ورود سرمایه گذاران ایرانی به آفریقا تبدیل کرده است.

در این رویداد ورزشی ورزشکاران زیادی در گروههای سنی مختلف شرکت کردند که در پایان ۳۹۶ نفر در رشته های تیمی و در رشته های انفرادی نیز ۹۷۷ نفر حائز رتبه های برتر شدند.

دومین المپیاد ورزشی محلات شهرستان میبد در شب عید غدیرخم به کار خود پایان داد.

به مناسبت عیدسعید غدیرخم، جمعی از جوانان ولایی هیئت ۱۴ معصوم یخدان شب عید غدیرخم به صورت خود جوش لباس پاکبانان شهر را پوشیده و به جای آنان به نظافت معابر شهر پرداختند.

همزمان با دهه امامت و ولایت رخ داد:

رهایی دو زندانی کارگر در آستانه عید غدیر

همزمان با دهه امامت و ولایت اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد با همکاری مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران و انجمن صنفی کارفرمایان استان یزد شرایط آزادی دو کارگر زندانی غیر عمد را فراهم کرد.

یارانه‌های نقدی ماه‌های اردیبهشت و خرداد نیز باعنوان معوقات همزمان با یارانه تیرماه به حساب این سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می شود:

مسابقه آنلاین کتابخوانی برکرانه غدیر

به مناسبت دهه امامت و ولایت و عیدغدیرخم، «مسابقه آنلاین کتابخوانی بر کرانه غدیر» توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار می شود.