به گزارش صدای میبد: هیجدهمین شماره عصر میبد در۱۰ دیماه به چاپ رسید. علاقه مندان می توانند نسخه چاپی نشریه را از کتابفروشی های معتبر سطح شهر تهیه کنند.

دومین جشنواره ملی زیلوی برتر میبد با شعار «زیلو، رویش دوباره» برگزار می‌شود.

دومین جشنواره با هدف آشنایی هرچه بیشتر جامعه با زیلوهای فاخر، اصیل و مرغوب، تشویق تأمین کنندگان، طراحان، تولیدکنندگان و عرضه کنندگان برای ارائه توانمندی ها و دستاوردها همچنین بسترسازی برای ایده پردازی و نوآوری در هنر صنعت زیلوبافی با شعار «زیلو، رویش دوباره» برگزار می‌شود.

مراسم معارفه سرپرست فرمانداری میبد امروز یکشنبه در سالن طوبی با حضور علی اکبر عزیزی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری یزد و تعدادی از مسئولان محلی برگزار شد

در صورتی که دولت در جهت اجرای مصوبات مجلس در موضوع واردات خودروهای برقی (ماده ۳ و ۴ ساماندهی بازار خودرو سال ۹۷ و ۹۸) اقدام کند و مجوز واردات مینی بوس های برقی بدون اخذ عوارض گمرکی را صادر کند با استفاده از منابع ارزی که به آن دسترسی دارند نوسازی ناوگان حمل ونقل میبد را با مینی بوس های برقی بر عهده بگیرند.

همزمان با سفر رئیس جمهور به یزد تعدادی از معاونین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز به این استان سفر کرده و با مردم دیدار می کنند.

در جلسه ارتقا سطح ایمنی، بهداشت و محیط زیست کارگران و کارخانجات بیان شد

توسعه پایدار و حفظ سرمایه انسانی رسالت و وظیفه هر کارفرما و صنعتگری است

حرکت و نگاه تمام صنایع به سمت توسعه پایدار و صیانت از سرمایه انسانی و محیط زیست می باشد.

در استان یزد نزدیک به ۲۰۰ خانه بهداشت کارگری وجود دارد که نزدیک به ۳۴ هزار نفر از خدمات این مراکز استفاده می کنند.