تاریخ : 18 ژوئن 2024 - 12:11 - شناسه خبر : 37556 اخبار استان، اخبار شهرستان، اسلایدشو

پویش کارگر ایرانی، رای ایرانی برگزار می شود

پویش کارگر ایرانی؛ رای ایرانی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و با همکاری مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری برگزارمی شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: پویش کارگر ایرانی؛ رای ایرانی توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و با همکاری مجموعه فرهنگی ورزشی کارگران استان به مناسبت انتخابات ریاست جمهوری برگزارمی شود.
محمدتقی شفیع پور مدیر روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در این رابطه گفت: قریب به ۸۰ درصد جامعه استان یزد را قشر شریف کارگران تشکیل می دهند.
وی با اشاره به اینکه کارگران همیشه پای نظام و آرمان های انقلاب ایستاده اند و حضور پرصلابتی در تمامی عرصه ها داشته اند افزود: پویش «کارگر ایرانی؛ رأی ایرانی» با محوریت انتخابات برای جامعه بزرگ کار و تولید استان برپا می شود که در این راستا به ده نفر برتر هر نفر مبلغ یک میلیون تومان به عنوان جایزه اعطا می شود.
شفیع پور با تاکید بر اینکه کارگران در این پویش می توانند عکس و فیلم های حضور خود در روز انتخابات را از طریق شبکه اجتماعی ایتا به شماره ۰۹۲۰۲۱۸۷۹۷۳ واحد روابط عمومی به همراه نام و نام خانوادگی، نام شهرستان و محل کار خود ارسال نمایند، تصریح کرد: آخرین مهلت ارسال آثار۱۴ تیر می باشد.

اخبار مرتبط

ارسال نظر