اخبار استان

دولت برنامه‌ریزی گسترده‌ای برای تنظیم بازار، رشد تولید و مهار تورم داشته و اجرای طرح کالابرگ در همین راستا است.

طی حکمی از سوی محمدرضا فلاحتی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، «سعید طالعی اردکانی» به سرپرستی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان منصوب شد.

فلاحتی در نشست هم اندیشی با رئیس کل دادگستری و قضات استان:

تعامل بین دستگاه قضایی و تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت حل مشکلات مردم ضروری است

فلاحتی: برخی از وظایف و ماموریت های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد جنبه قضایی دارد و برای رسیدگی به پرونده هایی در همین رابطه به تعامل مناسب و بیشتر با دادگستری استان نیاز است.

پیام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت آغاز هفته کارگر:

کارگران همیشه پای کار ایران ایستاده اند

سرمایه انسانی مهمترین عامل مؤثر بر رشد اقتصادی محسوب می­شود، و جامعه کار و تولید کشور و در راس آنها کارگران شریف، سربازان جنگ اقتصادی هستند.

یکی از توفیقات وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که در مجموعه وظایف و ماموریت هایی که برنامه ریزی کرده، اجرای مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تلاش در قالب برنامه های فرهنگی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

پرداخت ۷۵ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه مشاغل خانگی یزد

از ابتدای مرداد ماه سال گذشته تاکنون مبلغ ۷۵میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به طرحهای مشاغل خانگی در استان پرداخت شده است.

حسب تصمیم هیأت دولت، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با محوریت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال، در نظر دارد طرح پرداخت حق بیمه بیکاران به بنگاه‌های اقتصادی را اجرا کند.

فلاحتی: در راستای صحت سنجی آمار اشتغال، قرارگاه نظارت و پایش اشتغال در استان صبح امروز (شنبه ۸ بهمن ماه ) آغاز به کار کرده و تا پایان ۲۰ اسفندماه به فعالیت خود ادامه می دهد.

اولین جشنواره فرهنگی، ورزشی کارکنان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دستگاه های تابعه به یاد و نام شهید پهلوان ابراهیم هادی در استان برگزار می شود.

کانون کارآفرینان برتر رسمی یکی از وظایف اش ایجاد فضا و مقررات حمایتی از کارآفرینان و سرمایه‌‌‌‌گذاران به¬منظور رفع موانع توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال مولد در استان و کشور است.