اخبار استان

مقام اول در حفظ ده جزء و مقام دوم در حفظ بیست جزء مسابقات قرآنی جامعه کار و تولید کشور توسط فرزندان کارگر استان یزد به دست آمد.

محمدرضا صباغیان، مصطفی پوردهقان، محمدصالح جوکار و سید جلیل میرمحمدی نمایندگان منتخب مردم یزد در مجلس شورای اسلامی هستند.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: طرح فجرانه دولت با حمایت مضاعف از سبد غذایی خانوارهای یارانه‌بگیر از ۱۷ بهمن ماه آغاز شده است.

مجتمع رفاهی کارگران استان دارای ۱۹باب اتاق و۴۶ تخت می باشد. این مجتمع از سال ۸۹ ساخت آن شروع شد.

مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در یزد:

وظیفه داریم ورزش را در میان کارگران همگانی کنیم

امکانات مجموعه های ورزش کارگری باید در جهت ایجاد نشاط و توجه به سلامت کارگران استفاده شود که در استان یزد این مسئله به خوبی در حال اجراست.

جشنواره فرهنگی ورزشی ویژه کارگران کم بینا و نابینای استان یزد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد، احمد اسناوندی مدیرکل امور ورزشی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، حجت پهلوان یلی رئیس فدراسیون ورزش کارگری کشور و برخی دیگر از مسئولین استانی برگزار شد.

زنده‌یاد کاظمی آشتیانی از این حیث برای جامعه ایران و جوانان ایرانی خصوصاً آن‌هایی که علاقمند به حرکت در مسیر کسب علم و دانش هستند، الگوست که از عنفوان جوانی با اعتقاد، سرسختانه و مجاهدانه برای رسیدن به هدفی تلاش می‌کند که امروز مایه افتخار یک ملت و مایه‌ی اتکاء کشور است.

اولین رویداد مردمی اشتغال استان یزد با موضوع بهم رسانی عرضه و تقاضای نیروی کار با تمرکز بر کلیه حوزه های صنعت، معدن، خدمات و کشاورزی و به خصوص در حوزه دانش بنیان و فناور اجرا می گردد.

طبق قانون بخش تعاون شرکت های تعاونی شخصیت حقوقی مستقل دارند و با سه رکن اصلی مجمع عمومی، هیات مدیره و بازرسین تشکیل می شوند.

همایش کویرنوردی سراسری کارگران کشور به میزبانی استان یزد برگزار شد.